Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Ostatní

K úspěšnému spuštění hry je nezbytné aplikovat chybějící kodeky:

Na široké škále PC sestav následuje při pokusu o spuštění černá obrazovka, ze které se dostanete jen za pomoci ctrl+alt+delete. Návrat na plochu doprovází chybová hláška pFSrc - FindPin (playvideo.dll), kterou následuje další ve znění Could not render source output pin (Neplatný ukazatel). Po odkliknutí následuje obdržíte ještě Error Log. Jedná se o problém související s chybějícím videokodekem ve vašem OS.

Hráči si na fórech evropského vydavatele hry Paradox Interactive (v ČR hru vydával Cinemax) stěžovali již v letech 2007 a 2008. Komunitní manažerka jim tehdy slíbila, že dá vývojářům vědět a vrátí se s řešením. To se ale nikdy nestalo, protože jen formálně existující studio od Dark Horizon (2008) nic nového nevydalo. Problém s kodeky neřeší ani aplikace kumulativního patchu 1.0.8.0.

Staré kodeky Windows Media 9 z DVD ve Windows 10 nejdou nainstalovat, a tak je nejlepším řešením stáhnout K-Lite Codec Pack, po jehož aplikaci půjde hra bez problémů spustit.

Zdrojem těchto informací je emailová komunikace s Martinem Kovářem z podpory Cinemaxu.