Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tales of Maj'Eyal

83
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.12.2012 PC
Vývojáři:
DarkGod
Oficiální stránky:
http://te4.org/
Tales of Maj'Eyal (ToME) je roguelike hra na hrdiny. Oproti jiným roguelike ASCII hrám nabízí "moderní" grafiku a poněkud odlehčenější přístup k obtížnosti. Permanentní smrt je samozřejmě možné zapnout, ale výchozí volbou je mód, kdy má hráč k dispozici několik životů, které může postupně vyplýtvat.

Vysoká obtížnost se nese v duchu tradičních her žánru a smrt číhá na každém kroku. Postupné umírání a zkoušení nových cest a nových postav je klíčovým prvkem ToME, protože drtivá většina hratelných ras i povolání je po spuštění uzamčena a je možné je odemknout až postupem v samotné hře.

Ačkoliv se jedná o freeware hru, autory je samozřejmě možno podpořit ať už na jejich webové stránce, či nákupem hry v některém z online distribučních kanálů.


Poslední diskuzní příspěvek

Fritol: Mám nějakých 35 hodin a asi 20 achievmentů... Co je ale důležité je, že to není jen pozlátko, ale jsou s nimi spojené i odemykatelné…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.