Tales of Aravorn: Seasons of the Wolf - Bad Blood

07.05.2015

rozšíření

V rozšíření Bad Blood se vracíme do oblasti Zoltaru, do rodného Ninimu, odkud vyšli elfí protagonisté – Althea a Shea. Přídavek se objevuje v podobě jakoby epilogu, který navazuje na konec Tales of Aravorn: Seasons of the Wolf. Naši dobrodruzi si bohužel ještě nemohou užívat zaslouženého důchodu. Přichází totiž nový, velký průšvih.

Vesnička Ninim byla napadena agresivními gnolly, polohumanoidní hyenovitou rasou, která se bratříčkuje s černou magií. Na začátku hry se osmičlenná družina rozděluje do dvou skupin po čtyřech. Jedné je dána instrukce – držet dozor nad opravami poškozené palisády. Druhý tým dostává za úkol navýšit stav bojeschopných spojenců, jež nám pomohou vypudit všechny gnollské neřády, kteří po dobrém neodejdou. Připravte se na trošku roleplaye, strategie a postřehových miniher.

Ke hraní tohoto rozšíření je nutné vlastnit původní hru Tales of Aravorn: Seasons of the Wolf.