System Crash

01.08.2016

V daleké budoucnosti, kde se stroje stávají součástí člověka. Ve světě, kde pravidla určují obří korporace místo vlád. Hluboko v ulicích San Angeles se ujímáte drobného hackera, který potřebuje splatit dluh lichvářce Miriam. Berete pochybné práce, balancujete mezi zločineckými živly a přežíváte v prostředí, kde se nikomu nedá věřit.

System Crash našel inspiraci v Blade Runnerovi, Neuromancerovi a karetní hře Netrunner. Jedná se o sběratelskou karetní hru pro jednoho hráče poháněnou příběhem a většinu hry strávíte v duelech suplující vaše mise. Hraje se na běžném 2D herním stole, kam vykládáte karty agentů a podporujete je vybavením a událostmi. Každá strana potřebuje získat předem daný počet informací a je na vás, zda si najmete žoldáky, co porazí nepřátelské agenty a data získáte silou, nebo vyložíte hackery, kteří sedí ve svých slotech a data získávají pasivně každé kolo.