Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Syrian Warfare

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.02.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://catswhoplay.com/new/index.php/en/ga…
Konflikt v Sýrii táhnoucí se od března 2011 patří k mnoha hořkým plodům tzv. "arabského jara", jež těžce sužuje obyvatelstvo země, kde byla do vypuknutí války udržována pohromadě křehká multietnická a multikulturní mozaika i za pomoci v regionu ne zcela běžné náboženské tolerance. Taktická RTS reflektující po Lybii druhou agresi hybridního charakteru v 21. století vás postaví do role obránců arabské republiky proti teroristům s podporovateli ze států zálivu i západu v zádech.

Syrian Warfare dá hratelností vzpomenout na tituly jako World in Conflict (2007) či Men of War (2009) a děj se posouvá skrze dialogové boxy s portréty protagonistů. Každé misi předchází briefing následovaný přípravnou obrazovkou s výběrem z jednotek spadajících do sedmi kategorií, od pěchoty po různé obrněnce. Rozlišovat je třeba mezi rezervisty, posádkou a předvojem, jenž se přímo účastní příslušné mise. Množství jednotek a posil se odvíjí od počtu command points získávaných jejich veliteli za úspěšné plnění bojových úkolů s co nejnižšími ztrátami. V úvodu mise zkuste odhadnout místa kontaktu s nepřítelem a místa vhodná pro obranu a útok.

Nad bojištěm zabíraném z ptačí perspektivy otáčíte 360° kamerou, přičemž úspěch zaručí jen kombinování jednotek způsobem, aby na bojišti vzájemně vyvažovaly své přednosti a nedostatky. Pěchota a různé typy vozidel mají odlišný rozhled a podle kalibru zbraní i vzdálenost dostřelu. Budovy jsou ve hře odstupňovány do tří druhů podle odolnosti a vaši pěšáci v nich najdou přechodné útočiště, vozidlům se zase šiknou coby kryty. Jednotky lze přechodně ukrýt zraku nepřítele a platí, že čím více nerovného terénu s vegetací, tím lepší kamufláž. Podceňovat nelze ani zásobování střelivem, palivem a náhradními díly, což zajistíte nákladními automobily.


Poslední diskuzní příspěvek

Hmm, zatim to koukam nema moc hodnoceni :D Mam moznost to koupit za mrzky peniz a obrazky vypadaj pekne. Hral jste to nekdo? RNDr.…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.