Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SWAT: Target Liberty

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > taktická akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.10.2007 PSP
Vývojáři:
3G Studios
Ulice města New York jsou již nějakou dobu sužovány korejským gangem. Krádeže, výtržností a především útoky na prosté obyvatele jsou tak na denním pořádku. Kurt Wolf a jeho SWAT tým byl vybrán, aby tomu všemu učinili přítrž a pronikli do hlubin tajemství a fungování gangu, jelikož ne vše je tak, jak se na první pohled zdá býti.

SWAT: Target Liberty je izometrická real-time taktická akce cílená na arkádové hráče. Ovládání i herní náplň je tak přizpůsobeno jednoduchosti handheldu. Jednotlivé mise při každém průchodu nabízejí unikátní zážitek, jelikož rozmístění nepřátel je vždy náhodně generováno. Stejně tak dovednosti jednotlivých členů týmu jsou vždy unikátní a hráč má na výběr, které dvě postavy budou v misích následovat Wolfa. Dovednosti postav lze v průběhu hry vylepšovat a hráč je mimo jiné odměňován i za svůj herní styl, kdy je dobré nepřátele jen odzbrojit a zatknout místo smrtelného řešení situace.

Nechybí ani online multiplayer nabízející kooperační i versus módy a možnost tvořit vlastní mapy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.