Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Bavilo mě to a pátral bych dál. Oproti 1942 hezký posun vpřed. Závěr mě ale taky úplně neuspokojil, stejně jako v předchozím díle to bylo rychlé a titulky. Navíc o dědovi jsem se vlastně dozvěděl jen to, že byl gardista a vesnici navštívil už před válkou. Jak se tam zachoval při odsunu, proč tam byl atd. ani ťuk. Nebo mi něco uniklo?
@montana (04.08.2021 10:20): Erica je dementní, jo? A já si furt říkám, že bych ji měla sjet, když už ji mám v knihovně... Nicméně ten konec tady mě pořád pálí, i měsíc po poslední odehrání. Chci vědět, co bylo dál!
Mám to stejně jako @Brasikona: Je to skvěle rozběhnutý, rozhovory přirozeně napsaný i zahraný, minihry povedený a své téma to podává poutavě. Ale ten konec je vyloženě neuspokojivý. Částečně proto, že jsem chtěl prostě víc a zkoumat události dál, ale hlavně pro to náhlé příběhové ustřihnutí obou dějových linek.

Každopádně nechal bych si líbit víc takových FMV her. Je to mnohem sympatičtější, než ty dementní interaktivní filmy typu Erica.
@rikuhahl (19.07.2021 19:02): Musím říct, že hra se povedla. Měla bych nějaké připomínky, ale to mám já vždycky, a možná ještě leccos vyladí, takže už ani nebudou aktuální. Nicméně za sebe říkám, že je se na co těšit!
Tak už je tu profil (povedený, díky Brasikono) ;) Na tuhle hru jsem opravdu zvědav, to zčeří vody napříč společností.