Ahoj, neměl by někdo chuť hrát Starcraft 1 anebo Starcraft 2 online 2 vs 2 ? Hledám spoluhráče... Případně i na jinou hru SupremeCommander anebo dejte návrh...
Nepíšte mi do vzkazu anebo na mail:mitiskosvk@gmail.com děkuji
Jestli by někdo měl chuť zahrát tak dejte vědět, přes hamachi to jde stále dobře... Mimo řeč chci se zeptat nepřišel někdo na nejaký způsob jak donutit hru využívat všechny jádra CPU ?
Tak po dlouhé době opět nainstalováno. A koukám že GPGnet už nefunguje. Zahrál by si někdo? když tak SZ. :o)
Fak, teď jsem přišel z práce.. Tento týden tak budu chodit furt, takže si moc nezahrajem.. Ale třeba do té doby vyřeším ten problém, jdu to instalovat....

Edit: Hmm, tak je to v háji, ani tvoje instalačka nepomohla.. Krpa je někde v kompu, s něčím se to nemá rádo.. Psal jsem mail na CDprojekt, už se tím zabývají..Poslal jsem jim dxdiag, takže podle toho snad poznají co je špatně...
V tom případě pak taky na fórech radí přeinstalovat GPGnet: Odinstalovat klasicky z Windows, smazat sožku GPGnet a pak ručně nainstalovat.
No jasně, to se daj všude, ale jakmile nainstaluješ 3.5, nainstalují se všechny.
Cobra: U WinXP se dají nainstalovat všechny zvlášť (jiná situace je u WinV a Win7), já je tak rozhodně mám. I když přiznávám, že jsem je instaloval hezky popořadě od 1.1 až po 3.5.
Nemyslím si. 3.5 v sobě obsahuje všechny předchozí verze jako moduly - je to balíček všech včetně aktualizací + trojka navíc.
Na WinXP by to mělo jít nainstalovat všechno paralelně. A ne, nijak by se ovlivňovat neměli.
Vzhledem k tomu,že jsem na tom velmi bídně se znalostma softu,ti na to nedokáži nic říct.Max. ti můžu upnout mou instalačku
Máme problém Houstone.. Chybová hláška se otevře ihned po skončení instalace, aniž bych GPG vůbec zapínal.. Tohle se tam píše: "AppName: gpg.multiplayer.client.exe AppVer: 1.5.166.1 AppStamp:470ebbd5
ModName: kernel32.dll ModVer: 5.1.2600.2180 ModStamp:41228b58
fDebug: 0 Offset: 0001eb33
Ne,nic.Normálně klasická instalačka,poté spuštění GPG a zhruba 45 min. update,bez jakéhokoliv nastavení.Pokud by ti to nejelo ani tak,poradíl bych se s kolegy s kterými hraji,popřípadě bych ti upnul někam svou instalačku GPG
Zkusím...

Edit: Už to instaluju znova.. Ještě jsem se v readme dočetl o nějakém otevření portů a tak podobně.. Musel jsi něco nastavovat když jsi to spouštěl, nebo všechno custom??

Edit2: Netframework máš jaký?? V readme je vyžadován 2.0, já mám 3.0, můžu doinstalovat i 3.5 jestli je potřeba...
Hmm, to je v háji, já si to myslel... Mám normálně legal hru, takže jsem trochu nepochopil problém se spuštěním... Když zapnu GPG ručně na ploše, napíše to "odeslat zprávu o chybách mikrosoftu"... Když to spustím v herním menu, tak to napíše, že nemůže najít soubor GPG/client/exe bla bla bla...

Přeinstalovat?
No s tím GPG by to byl problém,jinak si nezahraješ.To se ti stává hned při spuštění?
Tak škoda.. Já nemám mikrák, takže TS je pro mě pasé, ale dokoupím, slibuju.. Mimochodem GPG mi hlásí, že v programu došlo k chybě a je potřeba ho zavřít..
Jo,přesně tak,ale dnes to nevyjde.Co chvilku nám padá elektřina,takže dnes to prdím.Ale nic se neděje,hrajem denně,ne ve 15:00,ale až ve 20:00,snad ti to nevadí a celkově budem 4,ve věku kolem 30 let :)
Poprosil bych o smazání toho duplikátu,to ten internet
Co to je TS? Ve 3 můžem zahrát, jdu k mámě na oběd, pak to prubnem.. Třeba se ti to zlepší s netem...
Jak zapneš GPGnet,tak se ti to začne samo aktualizovat,trvá to celkem dlouho a je to takové divné.Chová se to,jak kdyby se nic nedělo a pak tam zas něco naskočí,tak se nenech zmást.
Jen nevím, jestli dneska budu vůbec něco hrát online.Teď zprovoznili el.proud a rychlost mám místy v Kb/s.Zasrané počasí
Jo a nainstaluj si TS
Jo a nainstaluj si TS
Příští týden mě prubni..Možná zítra.:-))). Ale je to neskutečnej žrout výkonu, this killing my machine!!!!
Hraju to zrovna a mám potíže se zvukem, chybí zvuky ikdyž si to dám na 5.1 kino, nebo nasluchátka. Nevíte někdo o co může jít?? Jinde ve hrách problém nemám......