Tak mi konečně odpověděli na můj pět měsíců starý e-mail :) Ale to jen díky tomu, že jsem bráchovi řekl, ať to jde v Praze zreklamovat a pokusit se tu nesprávnou hru vyměnit za správnou. V8 Racing mají konečně skladem a lze ji mít zdarma buď při objednávce za 1000 kč nebo si ji koupit za cca 300 kč. Mně ji ale vymění za Next Challenge, jelikož jsem jejich pravidelný zákazník. Reference na obchod GameExpres jsem psal před týdnem a k přečtení jsou zde, v mém příspěvku ze dne 29 sprna 2012.
Jj, ten název shopu sedí. Ale objednával jsem to stejně na gameexpres.cz, což je totéž. Jelikož mi minulý týden na funstore nefungovalo přidání hry do košíku, pořád že košík je prázdný. Každopádně už jsem jim napsal, a jestli se nedočkám nějaké odpovídající kompenzace, tak ten první díl V8 Racing objednám jinde, za nějakou nižší cenu a preventivně jim uvedu, ať dávají pozor na to, jestli se jimi posílaný produkt opravdu shoduje s tím, který jsem si skutečně objednal.
Objednám si várku závodních simulátorů, vyberu bonus za korunu V8 Racing a oni mi místo prvního dílu pošlou druhý V8 Next Challenge :) Teď abych ještě někde sháněl první díl, nebo to nějak řešil. Nehledě na to, že druhý díl V8 Next Challenge, co mi mylně poslali, na funstore.cz ani nemají v nabídce.