Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Supercars International

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.07.1996 PC
Vývojáři:
Magnetic Fields
Supercars International je třetím přírůstkem do závodní série Super Cars, se kterou se firma Magnetic Fields na začátku devadesátých let vyšvihla mezi uznávané vývojáře. Se Super Cars a také Lotusem ve své době také polarizovala širokou hráčskou obec. Zatímco PC hráči si užívali za virtuálními volanty slavné britské značky, původní Super Cars byly hitem na Amigách.

Supercars International z roku 1996 je spíše jen portem na osobní počítače s řadou technických vylepšení a vypilovanou hratelností, než plnohodnotným třetím dílem. Do jisté míry to naznačuje již samotný mírně pozměněný název hry.

Úspěšný základ hry zůstal nezměněn, stále se jedná o arkádové závody viděně z ptačí perspektivy, podobně jako Micro Machines. Soutěžíte ve třech sezonách s odstupňovanou obtížností a v nabídce je celkem 21 tratí. Hra opět obsahuje management závodního týmu, kdy hráč kupuje a vylepšuje vozy za peníze získané za dobrá umístění. Samotné závodění na pestrých tratích plných skoků, tunelů, křižovatek či železničních přejezdů ladí na akční notu, váš vůz může nést zbraně pro likvidaci soupeřů a také ochranný štít.

Hra obsahuje multiplayer ve formě split-screenu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.