Poslední level před finalový bossem, mě málem připravil o rozum!! :-) cca 40min. Bosse nechám na zítra už nemám nervy....
Jak mě tahle hra dokáže vynervovat, to je hrozný. Nejradši bych občas rozsekal klávesnici :D Ale je to pecka.
Tak kto Meat Boya ešte stále nemá šup šup na steam. V akcii za 2,79€. Herná doba dlhá, obtiažnosť veľká a zábava zaručená. Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupr Míííít Boy :D
Teda "maso" je to riadne. A nedá sa vypnúť ten kurzor čo mám furt na ploche? Dosť ma to totiž irituje.
Rada pro ty, kdo by byli tak hloupí jako já: nevypínejte hru po dokončení první části posledního levelu. Působí to jako dva levely, ale je to jen jeden, je třeba udělat obě části naráz.

EDIT: Hotovo! Takovou radost z dohrání hry už jsem dlouho neměl. Skutečně oldschool, vydřené vítězství :)
Street Fighter nevim, narazky na bojovky bych stejne asi nepoznal, ale krasne me prastil do oci treba Ninja Gaiden :)
Suuuupr mííít boy !Všiml si někdo parodizací?Např. na Street figher ? :)