Super Granny 4

12.12.2007

Z předchozích tří částí série Super Granny již znáte naši známou superbabču, která běhá, přeskakuje překážky a lopatou kope jámy jako pasti na své protivníky a hlavně hledá své zatoulané kočičky. Tentokrát se babička vydává hledat svého ztraceného kocourka Twinkletoea. Pomoc při hledání jí nabídnou její nejlepší přítelkyně Kamila a Margaret. Společně se vydávají na cestu. Během své výpravy projdou vzdálené egyptské hrobky, ocitnou se na kočičím veletrhu a dostanou se dokonce až na Aljašku. V průběhu jejich dobrodružné cesty budou muset přelstít podlého kapitána Hanse Foota a při pátrání po ztraceném kocourovi navíc vyřešit množství hádanek.

Ve čtvrtém pokračování dobrodružného hledání ztracených chlupáčů s babčou a jejími přitelkyněmi projdete přes 160 úrovní v celkem šesti exotických prostředích. Při hře jednoho hráče přepínáte mezi postavou naší známé superbabičky a jejích přítelkyň. Možné je hrát i v kooperativním módu ve třech hráčích, kdy každý z nich ovládá jednu z postav. K dispozici je i ve čtvrté části série editor map.