Super Cockpit Football Fighters

2009

freeware

Super Cockpit Football Fighters (SCFF) je hra pro dva hráče, kteří proti sobě hrají fotbal. Jenže ne ledajaký, každý má jen jednoho hráče a to figurku složenou z několika částí, která podléhá fyzikálním zákonům. Čili jsou to takové hrátky s rag doll fyzikou, kde je vaším cílem nastřílet co nejvíc gólů do soupeřovy brány. S hadrovým panákem to ale bude cíl velmi obtížný.

Skvělá hra ve dvou a více lidech. Respektive ve dvou, ostatní se musí střídat.

Určitě vám není neznámý pojem rag doll fyzika, čili hrátky s hadrovou panenkou. No a teď si představte, že vy a váš spoluhráč máte každý svého hadrového panáka, branku a mezi vás je vhozen míč. Už jste si to představili? Tak přesně takhle vypadá Super Cockpit Football Fighters.

Na rovinu, není to žádná hra na dlouhé hodiny, ale když to u někoho vytáhnete z Flashky, určitě se na pár desítek minut zasmějete. Nebo to můžete hrát jako já, ožralý, turnaj ve více lidech a eventuálně o prachy, aby byla motivace:)

Hra obsahuje i soundtrack o velikosti jedné skladby, která se celkem dobře poslouchá (rozuměj: po více jak jednom poslechnutí neleze na nervy).

Pro: Ve dvou a více lidech skvělá zábava, hudba, zajímavý nápad.

Proti: Nulový singleplayer, jednoduchá grafika, hráče jde tahat jen za hlavu