Sunrise: The Game

31.01.2008

Tři přátelé Max, Brian a Rydec, cílevědomí vědci snící o lepším životě a Nobelově ceně, testují nový vynález související s teleportací. Tisíce hodin tvrdé práce se blíží ke konci a přichází poslední pokus. Někde však dojde k chybě, jejímž následkem je obrovský výbuch. Naši hrdinové katastrofu přežijí bez zranění a ve chvíli, kdy přicházejí znovu k vědomí, zjišťují, že něco není v pořádku. V laboratoři se s nimi nachází neznámá dívka, ale všichni ostatní obyvatelé New Yorku zmizeli beze stopy. Naše čtveřice začíná pátrat po tom, co se vlastně stalo a snaží se najít cestu domů, do vlastního světa. Ale kde je vlastně doma?

Sunrise: The Game je napínavá adventura, ve které vklouznete do role Rydeca, jehož úkolem bude využít schopností všech přítomných postav k nalezení cesty domů. V průběhu vašeho dobrodružství projdete celou řadu lokací, které byly vytvořeny podle předlohy skutečného Manhattanu. Celá řada hádanek, které musíte pro úspěšné dokončení hry vyřešit, nelpí pouze na jediném řešení.