@666joxer (komentář): Dík za recenzi na SubCulture. Na tuhle hru se nějak zapomnělo, a přitom to byl velmi zajímavý a hratelný kousek. Jinak mám ověřeno, že jde docela dobře rozchodit pod PlayOnLinux přes D3D, ale nešla mi hudba z CD. Pod Windows mi to už delší dobu nešlo spustit.
tohle byla skvělá hra. to video tady je taky parádní. jedna z mých prvních originálek... na sedmičkách to ani zkoušet nebudu, každopádně můžeme volit přidání na gog
Zrovna se mi povedlo rozjet tuto hru dobře i na "modernějším" stroji (modernějším v uvozovkách, co mi odešel hlavní notebook mám jako nouzovku Athlon XP 2200+, 1,8GB RAM, ATI Radeon HD 3450 512MB, Windows XP), ale oproti požadavkům hry (Pentium 90, 16MB RAM a SVGA )je to ultra dělo :-). Stačilo hru nainstalovat s podporou 3DFx, nainstalovat nGLide wrapper a už šlape jako víno, včetně audia z CD, které se posílá do zvukovky digitálně (nemám audio kabel v DVD-ROM). DOkonce je stále na BonusWebu ke stažení čeština. Takže kdo by si chtěl tuto zapomenutou klasiku vyzkoušet, může i na modernějším PC. Bohužel Win 7 nebo 8 a aktuální HW zrovna po ruce nemám. Kdyby to někdo zkoušel, může podat reference :-)