Právě jsem si prohlídnul manuál k SSI Su-27 Flanker link: odkaz a popisy radaru, zbraní, atd. jsou prakticky stejné jako u manuálu pro Flanker 2.0, respektive Flanker 2.0 (vyšel pochopitelně později) má úplně stejný manuál, téměř celý převzatý z Su-27 Flanker!

Avionika je zde hodně zjednodušená (analogové budíky a HUD jsou více méně OK) - teď mám na mysli obrazovku radaru a radarové režimy obecně. To je to co Endura zmiňuje v komentáři k Flanker 2.0 a kde je F/A-18 Hornet 3.0 na míle před Flanker 1.5/2.0.

Ale to nic nemění na faktu, že paradoxně Flanker 1.5 (to jest původní Flanker 1 + Mission disk - datadisk) má řadu věcí, které v pokračování Flanker 2.0 nebo Flanker 2.5 (což byl mimochodem pořádný patch a zdarma! - dnes již nevídaná věc) nebyly jako AWACS radiokomunikaci. Ta byla přidána až v Lock On a později rozšířená v datadisku Flamming Cliffs pro Lock On (dnes známý jako DCS Flamming Cliffs 3)
Tak jo kluci, máte pravdu. Já si pamatuji z hlavy, že EF 2000 vyšel v roce 95 (o pár dnů později), s tím Hornetem to jsem se spletl, nedošlo mi, že vyšel až v roce 96. Jinak souhlasím, že své době avionika byla na úrovni. Vlastně jen Falcon 3.0 byl v té době považovaný za hard core sim.
@Rapier (21.08.2016 13:59): A nepleteš si Su-27 Flanker s Flanker 2.0? Su-27 Flanker pro Windows opravdu vyšel 10. listopadu 1995, tedy jak uvedl 90210, před oběma konkurenčními tituly, které zmiňuješ. Jinak ale připouštím, popis ke hře jsem psal před šesti lety a může v něm být více subjektivních pocitů, než faktů.
K popisu hry. Neřekl bych, že Flanker přišel s dosud nevídaným zpracováním avioniky nebo HUDu. Oboje v te době už měl dávno F/A-18 Hornet 3.0 na vyšší (rozuměj realističtější)úrovni. Nemluvě o DID EF2000, Flankery 1/2 vždy excelovaly v letovém modelu a avionika nikdy nebyla jejich silnou stránkou.