Říká se, do třetice všeho dobrého. To bohužel podle mého neplatí u série Stronghold. Po průseru v podobě 2. Dílu nastupuje ještě větší průser, tím je tento 3.díl.

Řeknu to narovinu. Hrát tuto hru je doslova utrpení.

Takový výrobek neměli vývojáři vůbec vydávat, udělali by lépe. Hra je odfláknutá od příběhu, přes technickou stránku hry až po nedodělaný koncept a mnoho bugů.
Špatně se to hraje, mapy jsou divné, malé, budovy zabírají mnoho místa, jednotky se chovají podivně, vesničani jsou příliš nenažraní, vše je kostrbaté, nepřehledné. Označit vojsko je docela výhra, další trápení bylo vyslat je na daný cíl.

Grafika hry je na tu dobu otřesná a proč proboha zase to pofiderní 3D ? Když to neumí udělat. Stíny nereálné a interface je příšernost.

Hře také chybí skirmish, ale ten by to zajisté nijak nezachránil.

Jediné pozitivum vidím ve zvukové stránce hry. Hudba ve hře je atmosférická a dobová.

Je mi studia Firefly docela líto, když se odhodlali vydat takovýto zmetek. Po excelentním prvním dílu a Crusaders jdou na úplné dno.

Pro: zvuková část hry

Proti: asi všechno ostatní...