Popkec: Já vím, jak jsi to myslel, jsem si dělal srandu a naznačoval, jak je flatout božský :-)
:D no mě to tak nezní, myslel jsem to takže ze flaout prostě bude za stejný peníze lepší volba.
"To si "RADŠI" koupím flatouta...." Popkec: To zní skoro jako urážka flatoutu :-D
Kdybys to porovnával s nějakým Need for speedem nebo tak, ale s tímhle a pouze "radši"? :-)
Mylím že nemá cenu ju zkoušet, sice se dá sehnat za 300kč, ale to si radši koupím nějákýho flatouta či jiný závody. Na bonuswebu dostala myslím 30%, zkrátka nevýrazná hra kterých za měsíc výjde spousta
Na příběh u závodů celkem prdím :-) Ale jestli je otřesný jízdní model a protivníci podvádějí, tak je to celkem humus. Např. u SCARU byli protivníci strašně zvýhodněni viz. můj koment, který mi každý hodnotí minusem a já nevím proč :-D
Ale SCAR měl celkem v klidu ještě ty tratě, i když pak už se opakovaly a nudilo to, ale tady co jsem viděl videa, tak se mi nelíbí ani ty tratě. Takže do toho nejdu, pokud mi to nepřinese nějaký časopis nebo tak. Na závody bývám trošku "náročnější" nebo lépe řečeno mám vytříbený vkus a myslím, že tahle hra by mi do něj nemusel vpadnout.
Ako predkrm vám zatiaľ musí stačiť, že tá hra má absolutne otrasný jazdný model a protivníci občas nechutne podvádzajú. Ak k tomu pridáme debilný príbeh s kopou nelogickostí... Myslím, že 25 % je tak akurát. Fakt, nehrajte to :)
Teď jsem to chtěl napsat :D. Jo napiš komentář, docela by mě zajímalo jaký to může být
To je to tak špatné? Zkus napsat koment, jinak si taky myslím, že by mě to moc nebavilo. Nějak se mi ta hra už od pohledu nelíbí :-)