Street Bike Fury

2005

freeware

V kůži chlápka jménem Max Nitro, který se účastnil obchodu s drogami a tak nějak "zapomněl" zaplatit, se s pomocí své motorky snažíte utéct před svými pronásledovateli, kterých je požehnaně a místo ubývání vykazují spíše opačnou tendenci a to i přesto, že se tento pro vás nepříznivý vývoj snažíte otočit pomocí smrtonosných zbraní typu kulomet, brokovnice, raketomet.
Hra je viděna z boku, klávesnicí ovládáte motorku a děláte triky, myší střílíte po protivnících. Hra je velmi dynamická a ani na chvíli se nezastavíte.
Jedná se o poslední hru Shawn Noela, známého jako Shawn64, který nedlouho po dokončení hry spáchal sebevraždu.

PC-časopis Doupě-freeware/ Grafika 5/10 Hudba 5/10 Hratelnost 4/10 Zábavnost 4/10

Street Bike Fury je dle mého spíš jednorázová záležitost, ve které jsem měl problém se v ní vyznat. Hra nabízí rychlou, snad by se patřilo říct až zběsilou akci, která je hlavně do doby než si zvyknete hodně nepřehledná. Přiznám se, že ani nevím jakým zázrakem jsem se ve hře dostával dál a dál bez úmrtí. Jenže jak jsem se začal trochu víc snažit, tak se najdenou dařilo mín a mín.

Nevím zda-li vůbec jde hra dohrát, ale ani se o to pokoušet nebudu, protože po druhém zahrání jsem u ní vydžel asi 10 minut a docela mě přestává bavit. Nadruhou stranu jsem k ní možná moc kritický, protože u jaké freewarovky vydžíte více jak půl hodinky hraní, az tolik jich není vidtě? Takže tahle si zas tak špatně nevede, nicméně dneska budu přísný.

Hru jsem začal hrát: 24.1.2010
U hry jsem strávil: 25 minut

Pro: dobrá na odreagování, někomu se může zamlouvat hudební doprovod

Proti: hodně zběsilá hratelnost, místy dost nepřehledné