pritom ty SP a SP2 byly ve svy dobe hrany vsude :) , ale uz jsou proste stary a nova verze zatim nevznikla :(
jinak co sem jeste na jednech strankach priznivcu her od matrixgames tak on na ty sp ani neni moc cas bo sotva vsichni stihaj hrat soucasny tituly od nich :) jinak myslim ze zatim nic lepsiho moc neni , close combat je sice ve 3d , ale kratsi , min jednotek a min techniky, , to samy mow - taky bezva ze to pocita pancir , je to i dost veliky protorove , ale zas tam neni tolik tecjo kdyby udelali sp v enginu men of war , se spoustou ty techniky jako v sp, to by byl masakr, jeste k tomu generator krajiny a nejakou strategickou mapku, pripadne skombinovat s uz existuji tahovkou ve strategickym nahledu divizi a kdyz se potka nepritel skoci to do men of war bud s pomerovym mnozstvim jednotek a spravnou technikou... :), treba se neceho takovyho jeste za 30-40 let doziju na stary kolena
@Shoggot (06.03.2020 10:05): me se teda moc nelibi jak nekomfortne rychle behaj na my soucasny masine, nestiham pak sledovat tahy pocitace :D , a ta kostrbata vga na fhd tomu nepridava , ale na dosovym pocitaci uz se pracuje tak pak si to zas nekdy pustim :)
@Shoggot (16.02.2013 15:41): ono to bude tim ze stary sp na novych masinach nebehaj uplne bezva plus vga roztahla na fhd vypada celkem kostrbate, druhak mas k dispozici winSP ww2 a winsp mbt , ale doufam ze do rok nebou dvou vyleze pokracovatel puvodnich sp/sp 2 o kterym sem pred rokem nekde zaslechl , to uz by mohlo mit posporu 4k mapy a nebude nutnost tolik scollovat a bude p[ekny prehled po bojisti
Zvláštní. Čekal bych, že zrovna tady SP se bude propírat aspoň trochu.