Star Wolves 2

28.04.2006

Star Wolves 2 je akční RPG simulace od ruského vývojářského týmu X-bow Software. Děj nás zavede do roku 2232, tedy šest let po událostech Star Wolves. Impérium nadále válčí se svými nepřáteli, separatistickými jednotkami a piráty. Hlavní postava zůstává stejná spolu s parťákem Acem. Mateřská loď se již nepohybuje automaticky a má svou trvalou posádku K.T. a Bryny. Star Wolves 2 nemá pevně definovanou kampaň, stejně jako v prvním dílu.

Ve své podstatě jste vrženi do volného vesmíru a musíte se o zbytek postarat sami. Zkušenosti nemáte žádné a získáváte je postupným plněním úkolů z hlavní dějové linie jako např. ochrana svěřených lodí na místo určení, přeprava zboží či vyloženě bojové úkoly. Tyto činnosti jsou odměňovány a můžete tudíž upgradovat svůj arzenál a systémy. Star Wolves 2 nabízí vylepšené audiovizuální zpracování, nové technologie, mnoho nových lodí, zbraní a dalšího vybavení. Budete si moct za peníze najmout nové postavy, včetně žoldáků.