@mazar1234 (15.02.2015 15:50): Ne, najlepsia je 1998 verzia, ale to teraz nie je podstatne. :-) Podla popisu v policke tam mam verziu 1994 a druha je 1998. Predpokladam, ze podobne to bude teda ja s X-Wingom (zatial nemam na gogu kupeny)

Chcelo by to este vyskusat, ci ta 1994 verzia obsahuje aj tie bonusove kampane, nemyslim Defender of the Empire, ale Enemies

Edit: Takze verzia 1994 na GOG je povodna hra plus datadisk a neobsahuje Enemies of the Empire, co su bonus misie v tejto verzi a 1998 verzii.
Podla komentarov na GOG, predavana verzia neobsahuje tuto z r 1995 ale vraj iba povodnu DOS verziu a potom az tu 1998 verziu v novom engine. Dalej komenty tvrdia ze rovnako je to aj s X-Wing collectors predavanou na GOG, teda obsahuje povodnu a potom az 1998 verziu.

To by znamenalo ze verzie TIE 1995 a X-Wing 1994 nie je mozne kupit, s vynimkov fyzickych CD z ebay a pod.

Nevyhoda 1998 verzie (engine z hry XW vs TIE) je napr. v tom ze pokial sa dobre pamatam tak sa neda hrat na mysi a hra vynucuje hranie joystickom. Navyse feeling z gameplay je uz iny ako u povodnych verzii hier.

Osobne za idealne na hranie povazujem prave nedostupne verzie X-Wing collection 1994 (engine z TIE+rebalanc misii na lahsie hratelne) a TIE collection 1995 (SVGA grafika).

Ma to tu niekto doveryhodny kupene z GOG? Je to pravda co tam pisu v komentaroch? (tipujem ze bohuzial je)