Tahle hra má spoustu chyb, ale svým příběhem, atmosférou a filmovostí mě naprosto dostala. Jak už zde bylo napsáno partáci možná překonávají i ty z PS:T. Souboje jsou ze začátku dost nezáživné, a se získaním světelného meče zas směšně jednoduché. KOTOR 1 jsem bohužel nehrál, ale temná atmosféra se mi určitě líbila. Tuhle hru a její nedodělanost, relativní grafickou nepřitažlivost zachraňuje prostě příběh a věci okolo.

Pro: příběh, atmosféra, postavy

Proti: nedodělanost, souboje

V ideálním světě by byl tento díl tím lepším. Bohužel tvůrcům nebyla dopřána možnost hru pořádně dodělat. Takže tady máme dílo sice kvalitní, ale místy se vkrádá pocit, že tady fakt něco chybí a tady by bylo třeba ještě trochu vyleštit.
-1 +3 −4
Skvělý děj, grafika není špatná. Báječné pokračování jedničky. Přece jen o něco horší než jednička. Ta podle mě ten děj měla trochu lepší. Dvojka mohla mít lepší závěr, připadal mi nedokončený.

Pro: Příběh, prostředí planet, atmosféra.

Proti: Závěr mohl být lepší.

-2 +3 −5
Možná ne tak kvalitní příběh, zato lepší hratelnost a možná i celková zábavnost. Jen je snad škoda, že hra je snažší (a výrazně zábavnější) za temnou stranu. Zároveň nebyla k dokonalosti dotažena možnost prestižních tříd, které celkem ztrácely smysl bok po boku s účinností.
-4 +2 −6
Už ne tak skvělý přiběh.Kreia je fakt velka bitch:o).Ale porad si to drzi svou kvalitu
-15 +2 −17