Sakriš jsem byl na bráchovým profilu (sem si nevšim, že se neodhlásil), no to je jedno, každopádně jsem odpovídal za sebe. Deimos
To by až tak nevadilo, že to není přísně podle SW. Mě to zaujalo protože je to strategie podobná (aspoň myslím) sérii Command and Conquer a nebo jinačí důvod: je to prostě RTS, která v mém seznamu zháněných her leží už pár let pěkně nahoře.

Každopádně dík za reakci a kdyby si to přecijen někdy někde "vyhrbal" tak se ozvy, rád bych tu hru zkusil.
Deimos: Škoda, že jsem SW:FC někam zahrabal (asi "ztratil"). Kdysi dávno jsem jej dostal v bundlu s Star Wars: Rogue Squadron 3D a obě hry si dosyta užil. SW:FC možná není nejgeniálnější strategií všech dob, ale mě jako Fandu SW bavila výsostně a navíc některé herní mechanismy a nápady jsou i na dnešní dobu nezvyklé. Škoda jen té děsné repetivnosti misí, horšího level-designu některých map a příšerného OST (špatný nebyl, ale totálně non-StarWars).
Jestli tuhle hru někdo vlastní a byl by ochoten ji prodat, klidně ji koupím. Beru i pálenou verzi. Od doby co hra vyšla se mi ji nepodařilo sehnat. Předem děkuji.