@MickTheMage (05.12.2012 19:26): jako pojetí nebylo špatné, rámování v podobě návštěvy holoprogramu (jedna z mých oblíbených součástí nových Star Treků:-P) bylo cool... jen mi prostě nesedí Klingoni. Škoda, že neudělali něco s Vulkánci, to by bylo žrádlo (ale asi by to byly podobné mozkovařící orgie jako Rama, hádám:)

Ve Star Trekovských hrách mám dost mezery, hrál jsem jich jen pár a žádná mě vyloženě nezaujala. Ale rozhodně nevím o všech, třeba mezi nimi nějaká perla pro mně přece jen je.
Fingon - nj, De Lancie je De Lancie, ale aj tak je aj ST Klingon dost zabavny, prehravanim a Gowronom v jednej osobe. Inak (teda neviem ci mas zalusk na origianl), ale pred nejakym casom sa dali zohnat za relativne lacne peniaze (cca okolo 5 - 9 libier). V mojej zbierke su originaly uz davno a na ST Klingon som mal obzvalst stastie, kupil som balik 3 hier - Klingon, Klingon Academy a Klingon Honor Guard za 9 libier - to bola vtedy krasna kupa :)
Klingona jsem ještě nesehnal, Borg jo - asi zkusím tu verzi na Youtube, ostatně jsem ji tam už pár minut puštěnou měl:)