Pol Pot by si pres vsechna ta hvezdna jmena snad i zaslouzil nejakou platinovou edici s datadiskem.
@h4nek (23.06.2015 19:27): Pol Pot, ten byl taky slušný dílo... Něco si o něm zjisti, stojí to za to. :) Ale tihle lidé trpí na to, že si je historie pamatuje pouze v černočerné barvě a i když souhlasím s tím, že ta černá u nich víceméně drtivě převládá, každá mince má dvě strany. Jak řekl Stannis - dobrý skutek nesmaže ten špatný a špatný nesmaže ten dobrý :)
@Coldplaz (23.06.2015 19:10): Fck yeah, nechceš založit kickstartery? Třeba aspoň jeden uspěje. :D Pol Pot, o tom jsem ani neslyšel, chtělo by to nějakou podobnou strategii, co ho ukáže v pravém světle.
Lepšie nápady na sequel:

Hitler vs. Robots
Pol Pot vs. Fairies
Hussein vs. Stormtroopers
Bush vs. Zombies
Fico vs. Dwarves
Putin vs. Ghasts
Úvodní věta pobavila:
Okay, Stalin vs. Martians wasn't really a game. It was an art installation. It was playable sometimes, but it wasn't all about gaming.
Aneb jak přiznat a zároveň nepřiznat, že předchozí hra byla hrozná :-)
Speak russian or die :D. Jo je to doborá blbost, na druhou stranu kdyby to byla normální strategie tak si ji ani nezahraju
Tak hry jsou uz v podstate grafiky hezky vsechny takze to zas takova vyhoda neni no :D. ale hezky to docela bylo, na screenech vypada hnusne vsechno
Měto příjde graficky atraktivní (byť jsem koukal zatím jen na screeny) a srovnatelné s jinými novodobými strategiemi =)
No tohle je sice strategie ale jak se to vezme, přemýšlet nebo něco plánovat se u toho moc nemusí
Hm... asi neodolám... a jelikož jsem v životě strategie nehrál a celkově je nemám rád, tak by mě to mohlo překvapit :-)
No hratelnost stojí docela za prd, ale teda grafika pěkná je. Jestli chceš tak ji zkus, má to snad jenom 500mb
Co je na té hře tak špatného? Vždyť graficky vypadá pěkně a tím popisem :-)