Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Squad

87
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
akce > taktická akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
2015 PC
Vývojáři:
Offworld Industries
Oficiální stránky:
http://www.joinsquad.com
Squad je taktická on-line střílečka z pohledu první osoby s velkým důrazem na týmovou spolupráci a komunikaci. Po kladně přijaté modifikaci s názvem Projekt Reality pro Battlefield 2 se vývojáři rozhodli vytvořit vlastní hru, která nejprve uspěla na Kickstarteru.

Vize vývojářů je vytvoření realistického bojiště, kde hráči musí velmi dobře a úzce spolupracovat a sólové hraní je značně znevýhodněno. Bojující strany jsou celkem čtyři: USA, Rusko a dvě skupiny rebelů či milice. Připraveny jsou prozatím čtyři herní módy: klasický Conquest, dále Insurgency, Advance and Secure a Territory Control. Hra podporuje až 100 hráčů na jednom bojišti, neboli 50 vs 50. Velmi důležitá budeje úloha oddílů (squadů) a zejména jejich squad leaderů, kteří mají speciální schopnosti. Každý ze členů squadu si může vybrat určitou úlohu: Squad Leader, Rifleman, Automatic Rifleman, Medic, Grenadier, Light Anti-Tank, Marksman.

V plné verzi hry je využita veškerá možná pěchotní výstroj a výzbroj odpovídající každé frakci. Tvůrci postupně přidávají lehká vozidla jako ozbrojené jeepy, humvee, ale také lehké obrněnce a pod. Map by mělo být v současné době celkem pět, ale za to s obrovskou rozlohou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.