SpyParty

akce > 3rd person akce
Nehotová verze
květen 2011 PC
Chris Hecker
SpyParty je výhradně multiplayer hra, ve které se zhostíte role buďto snipera, nebo agenta. Hra se dělí na jednotlivé zápasy, ve kterých si 2 hráči rozdělí zmíněné role.

Hráč hrající za agenta dostane na začátku několik úloh (typu kontaktuj dané NPC, vyměň sošku atd.), které musí splnit v předem daném limitu. Hra je pro agenta v third-person perspektivě.

Sniper má naopak za úkol mezi ostatními NPC během časového limitu lidského hráče rozpoznat a zastřelit ho. Hra končí pro snipera neúspěchem, pokud zabije NPC. Sniper hru hraje z pohledu first-person.

Na výběr je z několika různých map a postav. Taktéž se dá nastavit, které úkoly musí agent splnit.

Hra je ve vývoji od roku 2009. V květnu 2011 byla otevřena beta verze na pozvánku a pro ostatní potom v roce 2013. Kdy bude hra hotova úplně, zatím není známo. V konečné verzi je plánováno více map a více módů.

iggythegrifter: Túto hru mi ukazoval kamoš asi pred rokom a pol a už vtedy bola zxaujímavý, bohužiaľ, bez singlepplayerovej kampane ma to…

Oh, SpyParty, SpyParty, je jen málo online her pro dva hráče podobně intimních. A přesto máš jednu z největších propastí mezi interakcí ve hře a mimo ni.

Nikdy jsem se necítil ve hře tak osaměle jako špión na párty, kde je ostatními pozorován a čeká se, kdy udělá chybu, kdy poruší etiketu, kdy ho za to sniper tvrdě ztrestá.

Nikdy jsem tak důkladně nezkoumal každý pohyb lidí na oslavě, každou jejich grimasu, s kým se baví, čtou? Jak často a jak rychle pijí? Nikdy jsem při zmáčknutí spouště nebyl tak často nejistý.

A přesto jsme jen na začátku cesty. Až se líp seznámíme, až spolu projdeme jednu z nejzajímavějších učících se křivek, až mi dovolíš nakouknout do tajů každého hosta, potom budeme párem na celý život.

Pro: komunita s rodinnou atmosférou, neuvěřitelná hloubka hry

Proti: horší přechod mezi beginnerem a itermediate, chybějící matchmaking