Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sprint Cars: Road to Knoxville

26.07.2006
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Sprint Cars: Road to Knoxville je závodní simulátor od australských vývojářů Big Ant Studios, ve kterém je vaším cílem vypracovat se z úplné nuly na uznávaného národního šampióna. K dispozici je šest herních módů, a to trénink, jedna jízda, jízda na čas, šampionát, kariéra a multiplayer. V režimu kariéra vedete svůj vlastní tým a nejde zde jen o samotné závodění, ale také o co nejvyšší zisk, kterého dosáhnete najímáním kvalitních závodníků, koupí lepších vozů a v neposlední řadě také díky darům od vašich sponzorů.

Závodit lze na více než dvaceti různých blátivých tratích, mezi nimiž nechybí Eldora Speedway, Dodge City Raceway nebo asi nejznámější Knoxville Raceway. Na výběr dostanete vozy ze tří různých kategorií s názvy Midgets, Open-wheeled Modified Cars a Winged Sprint Cars. Postupem času si odemknete ještě další šestici vozů v čele s pickupy, buginami a golfovými vozíky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.