Spelldrifter

19.09.2019
19.04.2021

Singleplay hra kombinující žánry tahové strategie, deckbuildingu a RPG. Od konkurence ji odlišuje zejména unikátní bojový systém na čtvercové mřížce, založený na času a prostoru. Na rozdíl od jakékoliv podoby many, na které jsme v podobných hrách zvyklí, Spelldrifter používá "ticky" (jednotky času), ceny jednotlivých schopností postav jsou tedy kupovány za jednotky času (tzn. lepší schopnosti stojí více "ticků").

Hra se odehrává ve fantasy světě, kde se se bojovník Korghan ve snaze najít vstup do tajemného Labyrintu vydává do Starfallu, obrovského města vybudovaného u zdroje magie. Jak se zdá, místo se zmítá ve spirále chaosu a násilí a tak Korghan a jeho čerstvě zformovaná družina hrdinů různých profesí čelí nejednomu zlu. Každý hrdina začíná se svým vlastním balíčkem karet, přičemž s nově dosaženými úrovněmi získává karty nové, čímž navyšuje své bojové možnosti během tahových soubojů.