Tak dělám pokroky, 6 výher a 8 proher s tím, že ještě dva týmy byly docela hratelné a mohl jsem je dát, ale udělal jsem pak hodně chyb.

Zjišťuji, že vývoj statistik je asi docela důležitý a nevyplatí se šetřit a čekat na jednoho nabušeného hráče, ale lepší je nabušit si celý tým postupně. Akorát to chce nedávat tupě All, kde to rozdělí poměrně do všech statistik, ale zainvestovat si ze startu pořádně něco do rychlosti, útočnosti a házení. Dost se zpřesní přihrávky.
Dohrano na Amize s joyem a dohrano i pod emulatorem na PC pomoci klavesnice. Tak tu neplacte jak slecinky :)

Dost tam zalezi na vylosovani ligy, protoze jak chytnete hned na zacatku ten nejsilnejsi tym z tabulky, tak je to peklicko, protoze tam litaj jak na perniku :) To plati jak pro Div2, tak pro Div1. Mylim ze ten nej tym se jmenoval Fatal Justice a chytnout je hned po postupu z divize znamenlo dostat na prdel :)

Ice Cream, Ice Cream!

Navic.... hry na PC se vzdy ovladaly hur :) To je znama vec :)
@Crash (07.04.2021 18:26): Bohužel to přepínání hráčů je tam šílené.
Ale jinak je to sranda, když se zadaří vlastní akce na soupeřovu bránu a dáš pár gólů, tak to vyvolá závislost si denně zkusit jednu ligu projet s tím, že víš, že 80% zápasů sice prohraješ, ale zabavíš se u toho :-)

Koukám se, že máš v popisu ovládání psáno, že to jde ovládat jen písmeny a to ještě nesmyslně na opačných stranách klávesnice stranami. Já hraji v CD32 AGA verzi a tam se to ovládá už šipkami. Zkoušel jsem tedy PC verzi a tam je fakt to ovládání písmeny, což je hodně nesmyslné.
Ringo: Se zájmem jsem si přečetl tu tvojí recenzi na blogu a možná i lehce s obavami, jak mi v ní ukážeš, že jsem lama, když jsem tady to ovládání před lety zdrbal v komentáři, ale prostě to ovládání ten singleplayer zabíjí. A přesně jak píšeš, ve dvou to byla ohromná zábava, pamatoval jsem si, že mě to v těch devadesátkách vždycky u kamarádů bavilo, taky mě ta nostalgie přitáhla k tomu zpátky, ale bylo to smutné vystřízlivění.