Po druhém dobrání snižuji hodnocení z 80 na 70 ... a upřímně řečeno jsem se zase tolik nebavil. Hra příliš spoléhá na prvek náhody a nejen díky tomu zdaleka nedosahuje úrovně Shandalaru.
Iluzionista je COOL hošík, je fakt že má velmi praktické všechny karty narozdíl od jiných kouzelníku, kde se jejich karty dají užít jen při určitých situacích, i když je fakt, že s tím datáčem trochu přituhlo.
To mně bohužel jo. Spolu s tím generováním balíčku hodně záleží proti jaké postavě hraješ a jak to vygeneruje karty ji. Nejhůř se mi hraje proti iluzionistovi, tímto zdravím Zdendina.
Mravenci jsou nuda, mnohem lepsi byla ta puvodni verze coz byl Acromage v might & magic.. 8 ? nebo tak nejak. vyslo to i samostatne.

Kazdopadne spectromancer je proste vyborne udelanej, hral jsem i ty predchozi astral masters a astral tournament. Na tomhle se spolupodilel i Richard Garfield a myslim ze se jim to povedlo skvele vybalancovat. Ten random system generovani kouzel mi sice taky vadil, ale na druhou stranu se mi nestalo ze bych nemel sanci jen kvuli losu.
Pánové máte můj obdiv, v dnešní době si uletávat na kartních fantasy hrách to se neděje dnes a denně. Hrál jste někdo mravenčí bitvu o hrady? :D Sice trošku hra jinčí kvality ale taky zabavný :D
Taky jsem se stal obětí, byť singlu. Právě jsem dojel kampaň a po zkouknutí credits, místo obvyklého vypnutí hry, rozehrál znovu. Tentokráte za šíleného poustevníka, už se těším, jak vedle gryfa bude řádit magický zajíček.
Koupil to tu někdo na Steamu? Já to koupil v indie bundlu a hra se mi tváří tak, že obsahuje rozšíření League of Heroes. Teda ne že bych se zlobil... ;-)