Spate

27.03.2014

Spate je surrealistická plošinovka odehrávající se ve steampunkovém světě. Timothy Bluth, soukromý detektiv, zničený muž a opilec, který po smrti své dcery nepustil ruku z láhve, je najat, aby vystopoval zámožného podnikatele Scotta Dentona. Ten byl naposled spatřen na cestě do zamořené zóny X.

Společně s láhví absintu se tedy vydává do této mrtvé zóny, kdysi krásného místa, které bylo před deseti lety záhadně zamořeno jedovatým deštěm a mlhou. Zde je pronásledován podivnými výjevy, o nichž si není jist, zda jsou skutečné, nebo jen výplodem jeho alkoholem zničené mysli.

ÚVOD
Atmosféra, zvuk, sentiment, tajemno, krása a deprese....věci které jsem zde nalezl

ROZBOR
Barevné ,,Limbo´´ bez tolika logických hádanek a tajenek. Příběh který nemusí býti perfektní ale jeho dávkování vás drží v pozoru. Láhev a hlava plná absinthu a obrazy vzpomínek. Je to skutečnost či není?? Jsem zde či ne?? Kde je zámožný muž?? Kdo je muž ve věži?? Je možné milovat lampu?? Ne to nemůže být ona!! Ne nemůže!!! Utíkej Detektive !! Utíkej!!! a až doběhneš na kraj, zvol si !

ZÁVĚR
Je láhev Absinthu poloplná nebo poloprázdná..záleží na uhlu pohledu.
Jednohubka která mi nějaký čas zůstane na dnu láhve.

BONUS
Nutně potřebuji celý soundtrack!!

Pro: stylizace,HUDBA,,absinth

Proti: absinth,absinth,absinth,