Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Space Battle Core

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
strategie > tahová strategie
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PC
Vývojáři:
Korion Interactive
Oficiální stránky:
http://www.spacebattlecore.com/
Space Battle Core je sci-fi hra kombinující tahové souboje na hexových mapách s průzkumem a cestovámím v reálném čase. Dějové pozadí vás přenese do vzdálené budoucnosti, v níž je Země napadena a život na ní téměř vyhlazen nájezdníky z hlubin vesmíru. Několika málo přeživším se podaří uprchnout a pod vaším velením se snaží najít vhodné místo pro klidný život, kde by lidská civilizace mohla znovu vzkvétat.

Vaše cesta procedurálně generovanými slunečními systémy, z nichž žádné dva nejsou stejné, skrývají neznámé planety, mimozemské rasy i vesmírné piráty a tedy více než dostatek příležitostí k objevování, hledání nových zdrojů a technologií, průzkum i boje s nepřáteli.

Pro vaši archu plující vesmírem existuje nekonečné množství variant, lodě jsou konstruovány z mnoha různých modulů, které si sami vyrábíte z dostupných zdrojů. Při konstrukci lodi můžete kombinovat i použité materiály, k dispozici jsou vám zdroje titanu, stavět můžete lehké karbonové moduly, bio moduly z organických materiálů či zvláštní litho moduly z obrovských kusů živoucího kamene.

K dispozici je kampaň pro jednoho hráče s plánovanými bitvami pro více hráčů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.