@Dlaha1 (14.01.2021 16:33): Ono se to dělá na klávesnici spacem, ale asi máš recht. Tak či tak, hodně zdaru. Je fakt, že já začal chytat záchvaty zoufalství v té epizodě čtyři, takže pevné nervy :D
@Cathan (14.01.2021 15:27): Asi jsem měl v tu chvíli záseku tu hru vypnout a možná by mi to druhý den došlo :-) Očekávám narůstající obtížnost a snažím se teď dávat u druhé epizody ještě větší pozor a spojovat si i nespojitelné věci dohromady :-D A dávat si pauzy.

Jinak já to hraju na gamepadu, tam se tlukot srdce dělá triggerama a ty mají větší dráhu stisku než klikání myši, tak možná proto mi to chvíli muselo přecházet do krve. Teď už to dávám docela s přehledem. The Door jsem zas nefailnul ani jednou :-) Tipuju, že to budou rozdíly v ovládání.
@Dlaha1 (14.01.2021 15:19): Myslím, jak se ti po vložení správných panenek zablokovala ta spodní místnost. To bylo vlastně to samé místo, kam si v domečku dal temnou panenku. Tehdy nám vlastně s kamarádem došlo, že ty ostatní panenky musí být taky na stejných místech. Ale je dost možné, že při jiné konstelaci planet by mě to nenapadlo.

Jop, ono je to občas dost o detailech a v dalších epizodách to bude horší. Ty hádanky vždy smysl dávají, jen na to nemusí být trpělivost. Já taky používal občas návod, zvlášť pak ve čtvrté a páté epizodě, které jsou neuvěřitelně těžké.

Jinak, přemýšlel jsem, jestli tohle vůbec napsat, protože budu znít jako arogantní zmetek, ale nedá mi to xD Divím se, že jsi skutečně během The Darkness umíral. Jedná se asi o nejjednodušší událost ve hře, a pokud se stihnu schovat, tam mě to nedostane ani na nejvyšší obtížnost. Na rozdíl od The Door, které naopak nedávám. Klikáš správně v rytmu srdce?
@Cathan (14.01.2021 15:14): Sakra, stejná místa jako panenky v domečku, to mě nenapadlo. To je dobré :-) Pracovnu jsem měl přístupnou a prolezl jsem ji asi 3x :-D Nebo jestli myslíš pracovnu v domečku, tak tam jsem se teda nedíval. Dost bezcílně a neefektivně jsem celý dům prolézal a možná i díky tomu, kolik jsem toho nachodil, jsem Presence vyvolával častěji.
@Cathan (14.01.2021 14:56): Série velmi nešťastných příhod začala vždycky když jsem objevil tu první mrtvolu/loutku s kryptickou zprávou v jídelně. Nevěděl jsem v té chvíli co mám dělat, začal jsem prolézat barák a Presence už jela poměrně na jisto a každou chvíli mě překvapila. Většinou jsem umíral pod stolem v jídelně, kde jsem nezvládl minigame. A alespoň jednou jsem zkapal když se začala Presence dobývat přes dveře a já se běžel schovat, místo toho abych zavřel dveře (roztržitost, měl jsem jít už dávno spát) :-)

Hledání těch vzkazů mě právě hrozně štvalo. Nedokázal jsem rozluštit kam mám přesně jít a ani kolik tam těch těl vlastně mám najít. Jestli je k tomu nějaký klíč, tak ten by mě zajímal :-)
@Dlaha1 (komentář): Zajímavé. To s tím goal-huntingem mě vůbec nenapadlo. Možná proto, že poprvé jsem to hrál s někým a nebyl vůbec čas se nad tím zamyslet, a po druhé/třetí protože jsem už přesně věděl, co dělat. Mohu se zeptat, v jaký přesný okamžik jsi umíral?
Koupeno a včera jsem rozehrál. Zatím jsem rozhodnutý nechat mrtvé mrtvými. Uvidím, až mi někdo umře, jak dlouho mi to vydrží.

Update: Tak mi umřeli všichni až na tu jedinou postavu, která se nevyskytuje v dalších epizodách. Štístko :-D
Teeda.. díky za echo. Nedávno jsem i tom četl ale úspěšně jsem zapomněl. Zní to dobře.