Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Solar Struggle

29.03.2012
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Od roku 2016 docházelo k zásadnímu snižování rozpočtů vládních organizací pro kosmický výzkum a některé z nich se spojily a vytvořily konsorcium, jež během několika let dosáhlo pozoruhodných výsledků. Nakonec dosahuje konsorcium monopolního postavení ve vývoji a výrobě kosmických zařízení. Během let dochází také k centralizaci moci, až je v roce 2087 sloučena světová vláda a ozbrojené síly Země. Během této doby se rozvinulo i vesmírné pirátství a konsorcium používá najaté piráty jako záminku k budování vlastních ozbrojených sil. Ozbrojený konflikt je nevyhnutelný a bezpečnost celé sluneční soustavy je ohrožena. Které ze stran se podaří převážit misky vah na svoji stranu a převzít moc?

Příběh vás na pozadí hrozícího konfliktu do hry přivádí v okamžiku, kdy jako pilot kosmické transportní lodi přežijete její havárii po útoku znepřátelené frakce. Pak už stačí, když se přidáte k jedné ze 3 frakcí (Konsorcium, Armáda a Piráti), vyberete si mezi 9 kosmickými koráby a v 11 misích se vypravujete skrze Sluneční soustavu bojovat za vaše ideály proti nepřátelům. Hra se řadí mezi arkádové střílečky odehrávající se v 3D vesmíru, je plná frenetických přestřelek, adrenalinových honiček a efektních výbuchů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.