Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Slož slovo

08.12.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Slož slovo je variace na slovní kvízy, kdy z nabízených rozházených písmenek musíte složit správné slovo, které bylo hrou vylosováno.

Aplikace obsahuje více než 11 tisíc slov, které se běžně vyskytují v českém jazyce. Slova se losují náhodně a během jedné hry se neopakují. Hra obsahuje i některé hovorové a expresivní výrazy, ale jinak jde převážně o spisovná slova. Většinou jsou uvedena v základních tvarech (infinitiv, jednotné číslo, mužský rod) a nenajdete mezi nimi spojky, předložky, citoslovce a zájmena. Za každé slovo lze získat body v rozmezí 1 až 64 podle toho, jak rychle se vám podaří slovo sestavit a také podle toho, jak dlouhé to slovo je. Začínáte se slovy na 3 písmena a během krátké doby odemknete slova až na 8 písmen.

Skóre lze tradičně zapisovat do veřejných žebříčků a lze získat i nějaký ten achievement. Za každé správné slovo získáte také jeden herní žeton, za něž pak lze odhalovat různé nápovědy. Na každé slovo máte časový limit 8 minut a maximálně 3 pokusy. Pokud hru ukončíte, hrajete znovu, ale díky velkému množství slov a náhodnému losu je zaručena znovuhratelnost. Hra je bez reklam, jak je u tohoto autora běžné.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.