Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Slipstream

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.02.2017 C64
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.bkn-online.org/productions/prods.html
Obyvatelé hvězdného systému Omikron po staletí budovali systém, jehož úkolem bylo ochránit jejich domovské planety před sprchami asteroidů, které se z hlubin vesmíru objevovaly až příliš často. Energetický výpadek v blízkosti stínící stanice způsobil nefunkčnost robotů, kteří jsou hlavní součástí obraného systému. Roboti klasifikují planety jako asteroidy a napadají je s cílem totálního zničení a je jen otázkou času, kdy zaútočí i na obydlené světy. Lidé rychle konstruují kosmickou loď Slipstream, která jako jediná může útočící roboty zastavit.

Slipstream je polygonová 3D shoot 'em up akce z pohledu za lodí, nad níž v průběhu hry přebíráte kontrolu a je určená pro počítače C64 nebo rozšířené C16/Plus4. Vývojáři vytvořili jednoduchou hru pulzující životem a pohybem, kde proti vám víří okolní hvězdný prostor a roje nepřátelských robotů. Jejich zničení začíná v okamžiku, kdy se vám podaří je uzamknout do zaměřovacího boxu. Odpálení smrtící rakety už probíhá automaticky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.