S.K.I.L.L. Special Force 2

Soldier Front 2

07.08.2013

free to play

Dej tejto kórejskej online FPS nás zavedie do nie príliš vzdialenej budúcnosti roku 2020. Európska únia je v troskách, USA v snahe revitalizovať svoju ekonomiku odstúpili z pozície geopolitického štátu a Čína s Ruskom sa rozhodli vyplniť medzeru, ktorá po nich zostala.
Čo je ale horšie, niekoľkým zástupcom mimozemskej rasy Xanthidov sa podarilo utiecť z väzenskej kolónie v súhvezdí Andromeda a nájsť útočisko v hlbinách Antarktídy. Pokusy o komunikáciu zlyhali a mimozemšťania začali postupne rozširovať svoje teritórium.
A práve tu nastupujú na scénu elitné jednotky z celého sveta ako Delta Force, GAFE, SAS, GIGN, UDT alebo Spetsnaz, aby udržali rovnováhu moci a zároveň bojovali o záchranu sveta.

Hra obsahuje okrem klasických PvP módov ako Deathmatch, Team Deathmach, Blasting (uloženie bomby známe z Counter-Striku), Seizure (tým útočníkov sa snaží ukradnúť „informácie“ od nepriateľského týmu a doviezť ich na svoju základňu) a Party (bojuje sa v presklených arénach a hráči majú spočiatku k dispozicii iba pištole) aj MOBA hrami inšpirovaný Hero Mode. V tomto móde sa proti sebe postavia 2 tímy, s ktorých každý má vlastnú základňu a ich úlohou je zničiť v stanovenom časovom limite všetky veže na nepriateľskej základni. Zaujímavosťou je, že v tomto druhu hry sa okrem hráčov vyskytujú aj neutrálne, umelou inteligenciou ovládané postavy mimozemšťanov, ktoré môžu útočiť na obe zúčastnené strany.