Shower With Your Dad Simulator 2015: Do You Still Shower With Your Dad?

02.09.2015

Jednoduchá arkáda v 8bitovém stylu. Jako malý kluk zde máte za úkol najít podle barvy pleti a chlupů/vlasů svého otce a dostat se k němu do sprchy. Pokud vlezete do nesprávné sprchy, tak ztrácíte aktuální kombo. Pohlavní orgány, ačkoliv v ne moc velkém detailu, jsou ve hře necenzurované.

Na herní ploše jsou v klasických módech vždy 3 otcové a vy dostanete pod kontrolu náhodné ze 3 dětí. Dále se na ní objevují různé předměty, které např. zmrazí váš čas na bonus, nebo rozlitá voda, která klouže. Hra obsahuje 3 módy - EnduroDad (na výdrž, nesmíte se splést), Dadathlon (na čas) a Dad Divisions, kde shora padají otcové i se sprchami a vy se musíte přeměnit na správného syna a následně je prodlouženou rukou přitáhnout. Ve hře se také nachází různé bonusové minihry.

Hra byla vytvořena v programu Clickteam Fusion 2.5.

Hra má poněkud delší název, to je ale to, čím upoutá :) Člověk by čekal, že to bude pěkná blbost, no to je pravda, ale přesto jsem ve hře strávil asi hodinu a půl a pořád se dobře bavil.

Kromě herních módů, kde máte najít toho správného tátu ve sprše (bez chyby, na čas atd.) Je tu i jeden adventurní mód, kdy je potřeba spravit sprchu a po celodenní dřině se zaslouženě vysprchovat. Dále pak survival vložka, aby se synek mohl přidat k drsnému adoptivnímu otci. No a nakonec i "epická" letecká bitva van a sestřelování nepřátelských otců. To jsem ještě zapomněl na přehršel miniher mimo hlavní mody.

Jako tato hra je nečekaně komplexní, takového počtu herních režimů nedosahuje drtivá většina her na trhu (jestli to je klad, to nechť posoudí jiní). Jo a nahota ve hrách taky není samozřejmost (tady je dokonce takřka permanentní) :)

Hru jsem si užil a nelituji toho eura, které jsem za tento kousek zaplatil.

Pro: Hygiena, množství herních modů, vtipné

Proti: Krátká herní doba, nic pro špindíry