Shot-Online

2004

freeware

Shot Online je golfový simulátor s prvky RPG, který se drží čím dál oblíbenějšího modelu, kdy jsou základní funkce hry poskytnuty hráčům zcela zdarma a bez dalších omezení. Pokud se hráči hra zalíbí, má možnost zlepšit svůj herní zážitek výměnou skutečných peněz za herní, za které potom nakupuje speciální předměty pro svou postavu.

Na jednom účtu si může hráč vytvořit několik postav, se kterými pak hraje arkádovým stylem golf - odpal se skládá ze zamíření, prvním kliknutím se určí síla úderu a druhým přesnost. Za úspěšné zahrání jamky hráčova postava získává zkušenosti a postupuje na vyšší úrovně. Při postupu na novou úroveň může přidělit dva body k jedné nebo dvěma ze čtyř svých statistik (síla, přesnost, vytrvalost, schopnost hrát "točené" míčky).

Podle mě vynikající golf, i když moc nemám možnost srovnávat. Realistické odpaly, rotace, sklony greenu atd. Později už to hodně zkomerciizovali a za peníze byla lepší postava atd. Teď už to skoro nikdo nehraje.