SMT V Day one DLC
Cheaty pro holčičky a pěkně vypadající démoni.

K tomu zlodějská praktika, kdy za děvet fiendů remastrovaných z SMT III budeme muset platit :(
Jinak Atlus na Youtube postupně odhaluje démony ve hře.
Musím uznat, že jejich animace se opravdu povedly.
@Solidor (15.06.2021 20:54): Ma to takovy Nocturne vibe docela, i kdyz treba hudba zas pripomina ctyrku a Apocalypsu. Podle me to vydani SMT III remasteru nebyla nahoda, neco to s tim bude mit spolecne :)

Jako me se v Mirage Session prave ten inventar a interface hodne libil, ale ono to tam hodne sedlo. Zejo, kde mas postavy v invu aby lezely v trave :) Ale k tomu SMT to moc nesedi. I kdyz, zas takovy rozdil od tech 3DS main casti to neni, tam to taky bylo trochu podobne tomu TMS.

A DLC jiste budou, o tom zadna :)
@Charllize (15.06.2021 18:58): Dvě věci se mi nelíbí. Ten interface se do SMT vůbec nehodí. Ale to je spíš o zvyku.
Absence nových elementů (Frei a Psio) je pro mě velké zklamání. Zase tam bude 300 démonů se stejnými weaknesses jako desetkrát před tím.

Naopak pokud bude mít každý démon víc unikátních animací (jako Mermaid v tom jap. traileru), tak to bude velké plus.

Ale těším se, to jo.
Tak petka vypada vyborne. Akorat teda nevim proc to ma interface a inventare jako Tokyo Mirage Session, ale vem to cert. Svet vypada dobre, hlavni postava taky a urcite to bude fajn :) Grafika je dost low res, ale to se dalo cekat. Demoni jsou mnohem detailnejsi (Beelzebub je jak zivej) a ten semi open world zamer se mi taky libi.

Ok, japonsky proper trailer. Ta teplarna co nam ukazali na zapade bude lepsi zapomenout :)

Vitez E3 je myslim jasny :)
@Solidor (01.05.2018 18:08): jenze ja bych to chtel aby to bezelo na TV, aspon ten hlavni vyhled. Menu a tak klidne na ty pidi obrazovce mit muzu, tam nemusim koukat porad. Problem proste u me je ze uz hur vidim na blizko a kdyz hraju na handheldu s brejlema po chvili me dost boli oci a je to proste o nicem :)
Kdysi jsem mel Atari Lynx a Segu Game Gear a bylo to ok, jenze to me bylo o 20 let min.
@Charllize (01.05.2018 17:57): Oni u Atelieru ty DLC většinou nejsou nijak potřeba. A časem možná vydají zase Plus verzi, kde všechny budou :)

@Charllize (01.05.2018 17:57): Docela si dokážu přestavit, že dáš Switch na výšku a zobrazí se ti obě obrazovky ze 3DS. Odpojíš joy cony a hotovo. Plus Nintendo vydá oficiální stojánek, který si koupíš za 2 tisíce a je to :)
@Ronik (01.05.2018 17:51): tak ony oba dily bezi i na emulatoru, pri nejhorsim. Zkousel jsem to tam a dalo by se to hrat. Ale samo radsi bych to na necem co je k tomu primo urceny, treba ten switch pripadne wiiu. A jak maji DS hry reseny ten druhy display na tom Wiiu? Jako ze jedna obrazovka je an televizi a druha na ovladaci? To teda potom na switch nevim, pac by to bylo hratelny jen v dock modu, coz jde krapet proti filozofii ty konzole.

@Solidor (01.05.2018 17:30): jasne, DOA 5 je ale extrem. Me tady fakt prekvapilo ze season pass stoji vic nez hra:)
@Charllize (01.05.2018 14:54): S tou 3DS backwards compatibilitou bych nevěšel hlavu, i Switch má dotykový displej a už na WiiU byly hry z původního DS. Nejspíš to bude pár let trvat, když 3DS je pořád oficiálně podporovaný systém, ale jednou se ty hry určitě na jiné konzoli objeví :)
No jo, takovy skody ze to je jen na 3DS:) Beru to jako takovou slepou ulicku nez serie najde cestu zpet mezi normalni konzole:) (switch se uz tak brat da)
A nejhorsi je ze tyhle dva dily SMT zustanou uz naveky uvezneny na 3DS ktery svojim konceptem neumoznuje hry remasterovat nebo aspon prevest do zpetne kompaktibility na switch. Je to hruza, nevim co muselo Nintendo Atlusu dat aby se zachovali takhle nepekne:)

A kdyz ut te tady mam Solidore, co rikas na cenu Atelier Lydie & Suelle se season passem ? Ktera atakuje cenu pomalu 4000 ? :)