@Charllize (05.06.2022 21:52): Časová investince je problém. A na emulování na PC už nemám nervy. Spíš taky počítám s remastrem, případně by to mohlo být v tom novém PS+.

A neporovnávej pořád SMT s Personou :)
Prolejzání dungeonů v Personě je druhotné, zatímco v SMT přesně naopak základem.
@Solidor (05.06.2022 20:29): Tak si to zahraj, vždyť to zas tak nedostupný není. Emulace, ps3 verze...
Ja mám vnitřní rozpor co osobně považovat za lepší. SMT3 nebo DDS. U DDS mi vlastně hrozne vyhovovalo ze nemusím fuzovat a ukecavat démony...a to zasazení..a cely ten tyjátr kolem Sery, soupeřících skupin, pozirani jeden druhého. Podle mě to je nejsilnější SMT, takovou syrovost a dopad na hráče se už v serii nepovedlo zopakovat, aspoň to co jsem hrál. A většina dungeonu dává na frak designem taky všem ostatním dílům, i těm proklamovane vylepšeným z P5R :)
a ten soundtrack..
Hmm, myslím ze to stejne zremasteruji, po tom SMT III když prodali asi 700k kopii to je skoro jistota :)