Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Secret Weapons of the Luftwaffe

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1991 PC
Vývojáři:
Lucasfilm Games
Oficiální stránky:
http://www.totallygames.com/games-portfoli…
Secret Weapons of the Luftwaffe je 3D leteckou simulací závěrečných let druhé světově války v Evropě. Herní režimy jsou opět dostupné rovnocenně pro USA (8th USAAF) i pro Německo (Luftwaffe). Jak už název napovídá, tentokrát do hry vstupují převratné projekty Luftwaffe z daného období. Hráč tak může na vlastní kůži vyzkoušet pilotování proudového letounu Messerschmitt 262, raketového Messerschmitt Me 163 a proudového samokřídla Horten Ho 229. Krom novinek jsou ve hře k dispozici samozřejmě i klasické letouny hnané pístovým motorem, např. ME109, FW190, P-51, P-47 a nebo B-17. Vedle klasických režimů tréninku, samostatných bitev a kampaně je ve hře možnost hrát historické bitvy, vytvářet vlastní mise a hrát kampaň ve strategickém režimu, ve kterém lze významně ovlivnit průběh a vývoj války za obě strany konfliktu.

Hra je posledním dílem neoficiální trilogie leteckých simulací od Lucasfilm Games LLC. Předchozími díly byly Battlehawks 1942 (1988) a Their Finest Hour: The Battle of Britain (1989). Titul měl původně vyjít také pro platformy Amiga a Atari ST, nakonec z plánu sešlo a hra vyšla pouze pro DOS.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.