Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Second Life

27
10 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
online > online RPG
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.06.2003 PC
Vývojáři:
Linden Lab
Oficiální stránky:
http://secondlife.com
Second Life, jak již název napovídá, je hrou o druhém životě. Jde o virtuální svět, který si žije svým životem paralelně s tím skutečným.

Second Life je plně online multiplayerovou hrou nabízenou zdarma. Hráč si vytvoří svou postavu, která ho bude reprezentovat ve virtuálním světě a jejím prostřednictvím se bude setkávat s nespočtem dalších hráčů z nejrůznějších zemí světa. Ve hře je mnoho různých měst, mimo jiné i Bohemia - město české hráčské komunity. Hráči se zde schází, aby mohli spolu diskutovat, bavit se, poznávat nové přátele a jinak dovádět.

Za skutečné peníze je možné do hry převést peníze virtuální. Za tyto virtuální peníze nazvané "lindeny" je možné nakupovat nejrůznější virtuální věci. Dokonce si můžete zřídit i nějaký byznys a začít vydělávat. Ve hře vydělané peníze je opět možné převést zpět na peníze skutečné. Z tohoto důvodu se ve hře točí ohromné peněžní částky každý den a i velké firmy využívají Second Life ke své reklamní propagaci.


Poslední diskuzní příspěvek

Sasakr: Souhlas. SL měl být ale jaksi "reálnější" než There. V SL je možno vytvořit prakticky jakýkoli svět. Třeba i se soubojovým systémem.…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.