Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Scrap Mechanic

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
20.01.2016 PC
Vývojáři:
Axolot Games
Oficiální stránky:
https://www.scrapmechanic.com/
Hra Scrap Mechanic v sobě skrývá několik herních režimů. Cílem této sandboxové survival hry je přežít v nehostinném místě plné nebezpečných robotů. Nejdříve se dala hrát pouze kreativní část, ve které lze postavit jakékoli mechanické zařízení, auto nebo vznášedlo. K dispozici jsou různé interaktivní bloky jako jsou písty, časovače, logické obvody a řídící zařízení. K tomu všemu máte nepřeberné množství kostiček různých materiálů a tvarů.

V květnu 2020 se do hry dostal režim přežití. Opět je zde možnost postavit si dle své vlastní fantazie cokoli vás napadne. Ovšem je tu jeden menší rozdíl. Do hry byla přidána potřeba jíst a pít a váš herní hrdina dostal životy. Veškeré položky je potřeba si nejprve vyrobit. K výrobě musíte natěžit materiály, jako je kámen, dřevo a kov. To ovšem nejde těžit jen s kladivem, které máte od začátku k dispozici. Ve hře musíte najít opuštěnou garáž a tu zprovoznit. Pak si můžete vyrobit pomocné roboty na výrobu, vaření a rafinaci. Stavbou těžebních a přepravních vozidel začnete získávat více surovin.

Abyste přežili je potřeba si obstarat jídlo a pití. Nutnost pěstovat zeleninu vás nemine. Vypěstovanou úrodu můžete následně použít k jídlu. V tomto okamžiku nastupuje další fáze hry, kdy na vaši farmu budou útočit nepřátelští roboti a nejen na ni. Děje se tak každou půlnoc, pokud máte aktivní záhonky. Co vypěstujete můžete mimo konzumace také měnit u obchodníka za další předměty jako semínka tropického ovoce nebo zbraně. Ty potřebujete k dalšímu postupu a útoku na centra nepřátelských robotů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.