Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Scott in Space

23.07.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hrdinou jednoduché příběhové linky plošinovky Scott in Space je odvážné morče čelící nepřátelskému živočišnému druhu, jehož příslušníci napadli jeho domovskou vesnici na planetě obývané morčaty. Odvážný hlodavec se nakonec utká i s Andym, císařem velké nosorožčí říše a velitelem armády soukmenovců. Zvítězí odvaha malého Scotta proti nenasytnosti a hrubé síle?

Scott in Space je klasická 2D horizontálně rolovací skákačka s adventurními prvky, odehrávající se na několika planetách odlišných od prostředí, které známe ze Země. Různorodé lokace jsou plné nepřátel, nejen nosorožců, ale i sov nebo krys. Současně jsou přítomna i další nebezpečí a úkoly nebo mise, na jejichž splnění je závislá záchrana planety a vlastního druhu.

Postup hrou se zvyšující se obtížností částečně usnadňují postupně získávané skilly nebo nákup vybavení. Hra obsahuje padesátku úrovní v ručně kresleném světě, jehož projití doprovází orchestrální soundtrack.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.