Scooby-Doo: Phantom of the Knight

Scooby Doo: Přízrak Tajemného Rytíře

2001

Scooby Doo: Přízrak Tajemného Rytíře je hra s postavami ze známého televizního seriálu (případně komiksu nebo filmu), který se vysílal i u nás. Jedná se o adventuru pro děti, tomu také odpovídá obtížnost a délka. Hra je kreslená klasicky ve 2D a obsahuje i několik miniher. Příběh se točí kolem tajemného rytíře, který se každý den zjevuje na hradě a vaším úkolem je vyřešit, co za tím vězí. Hra u nás vyšla kompletně v češtině.

Parádní koment od Filipuse! Lol! Jsem prostě plusko dát musela, přinutil mě totiž vzpomenout si na moje mládí. :))

Primitivní adventura s herní dobou kolem jedné hodiny a zaměřením na mladší hráče (což se nejvíce projevuje na obtížnosti a trapných hláškách). Hra u nás vyšla s českým dabingem u jednoho časopisu a tak jsem se k ní také dostal, chvíli hrál a byl konec. Grafické zpracování ujde, příběh je ujetý (stejně jako hlášky postav) a díky tomu jsem občas měl chuť hru vypnout. V celé hře najdete asi 15 lokací, záseky nehrozí. Stručně rečeno nevidím důvod proč by ji měl kdokoli nad 12let hrát, nenabízí totiž prakticky nic. Dohráno jednou a už se k ní zcela určitě nevrátím.

Pro: český dabing, grafika, je to krátké

Proti: nevidím důvod proč ji znova hrát nebo ji někomu doporučit