Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sázkař 2003

2003
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Sázkař 2003 je již třetím pokračováním jedinečné série, kde je vaším úkolem vydělat si co nejvíce peněz sázením na sportovní výsledky. V prvním díle se sázelo na zápasy hokejové, ve druhém na zápasy fotbalové Ligy mistrů a v tomto díle můžete sázet na zápasy klubů z většiny evropských fotbalových lig. Systém sázení je znovu stejný, jako v předchozích dílech, takže můžete vsadit na výhru domácích (1) nebo hostů (2), neprohru domácích (10) nebo hostů (02), popřípadě na remízu (0). Na tiket však můžete oproti jednomu zápasu vtěsnat zápasů až 15, což znamená, že můžete znásobením kursů vyhrát více peněz, ale musí vám všechny vaše tipy vyjít.

Hru si před sázkou můžete uložit, abyste o své virtuální peníze, kterých máte na začátku 275, hned nepřišli a pokud se tak stane, stačí si uloženou hru pouze znovu nahrát. I zde platí, že minimální výše sázky je 20 Kč (plus 10% manipulační poplatek) a po spuštění zápasů lze zvolit jednu ze tří rychlostí hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.