Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Savage Lands

16.12.2021
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Savage Lands je akční simulátor přežití, který jde ve stopách The Forest a jemu podobných hrách. Realita fantazijního ostrova, na němž se uvnitř hry ocitáte, je pro nepřipravené hráče zcela nečekaná. Standardní souboj s přírodou neznámé otevřené krajiny, jejíž omezené zdroje využíváte k nasycení, zhotovení nástrojů i ochraně před povětrnostními vlivy, brutálně rozervou neznámá stvoření. Poklidnou oblohu brázdí draci, z temnoty vás ohrožují zuby cenící draví vlci nebo zuřiví kostlivci.

Savage Lands nabízí na první pohled skutečný svět, který je obydlen množstvím různých druhů fantasy bytostí. Ty jsou vám většinou nakloněny nepřátelsky a každé setkání s nimi, především to nečekané, může pro vás skončit permanentní smrtí. Hra využívá střídání denního cyklu, každé části dne či noci vládnou jiní živočichové nebo bytosti.

Hrát je možné pouze v jediném hráči, který se snaží přežít sám, v multiplayeru máte možnost bojovat o holé životy společně s dalšími hráči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.